Seguiment Torneig

Classificació Final

Rank SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 1 Carlos Alonso 2141 Con 7 35½
2 2 M.Camacho 2127 Con 6 39
3 3 Juanjo Montes 2089 Con 38
4 9 David Palau 1877 Fom 34½
5 4 Frederic Andreu 2050 Con 5 37
6 14 Antoni Sapiña 1792 Con 5 31½
7 5 Carlos Sáez 1915 Con 5 29
8 8 Carles Pascual 1896 San 40½
9 7 M.A.González 1905 Con 31½
10 12 Andreu Herrerias 1819 Con 4 35
11 15 Lluis Julbe 1791 Con 4 33
12 10 Emili López 1851 Con 4 28½
13 26 D.Astor 1692 Ide 4 26
14 13 Javier Romero 1814 Con 33½
15 6 Joan Tort 1910 Con 33
16 28 Miquel Aubeso 1643 La 25½
17 18 Mariano Fernández 1738 Con 3 38
18 17 Guillem Martinez 1756 Con 3 35½
19 16 Luis Rastrollo 1791 Con 3 34
20 22 Ch.Francia 1700 Con 3 28½
21 27 Josep Alujas 1677 Con 3 26
22 21 Artur Taltavull I 1700 Con 3 25½
23 23 David Llucià 1700 Con 28
24 19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 33½
25 24 F. Castellarnau 1700 Co 2 24
26 11 Artur Taltavull II 1829 San 2 20
27 20 Antoni Pérez 1703 Con 1 27½
28 25 Yolanda Vilà 1700 Con 1 22½

Premis:

Campiò: C.Alonso

Sots-campiò: M.Camacho

Tercer classificat: J.Montes

Millor jugadora: Jùnia Taltavull

Classificació trams d´edat

Millor S-18: Artur.Taltavul

Milor Tram 19/27: Javier Romero

Millor Tram 28/35: Emili López

Millor Tram 36/45: M.A. González

Millor 46/55: David Palau

Millor: 56/65: Lluis Julbe

Millor 66/70: Frederic Andreu

Millor 70/79: Carlos Sáez

Emparellaments vuitena ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 14 Antoni Sapiña 5 6 Carlos Alonso 1
2 3 Juanjo Montes 5 M.Camacho 2
3 8 Carles Pascual 4 Frederic Andreu 4
4 12 Andreu Herrerias 4 David Palau 9
5 15 Lluis Julbe 4 4 Carlos Sáez 5
6 13 Javier Romero M.A.González 7
7 10 Emili López 3 3 Mariano Fernández 18
8 16 Luis Rastrollo 3 3 D.Astor 26
9 17 Guillem Martinez 3 Miquel Aubeso 28
10 23 David Llucià 2 Josep Alujas 27
  22 Ch.Francia 2 –  –   Descanso  

Classificació després de 7 rondes

_ SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 1 Carlos Alonso 2141 Con 6 33½
2 2 M.Camacho 2127 Con 36½
3 3 Juanjo Montes 2089 Con 5 34½
4 14 Antoni Sapiña 1792 Con 5 30
5 8 Carles Pascual 1896 San 35½
6 9 David Palau 1877 Fom 33
7 4 Frederic Andreu 2050 Con 4 33½
8 15 Lluis Julbe 1791 Con 4 30½
9 12 Andreu Herrerias 1819 Con 4 30½
10 5 Carlos Sáez 1915 Con 4 27
11 6 Joan Tort 1910 Con 30
12 7 M.A.González 1905 Con 29½
13 13 Javier Romero 1814 Con 29½
14 18 Mariano Fernández 1738 Con 3 34
15 17 Guillem Martinez 1756 Con 3 31½
16 16 Luis Rastrollo 1791 Con 3 28
17 10 Emili López 1851 Con 3 28
18 26 D.Astor 1692 Ide 3 24
19 21 Artur Taltavull I 1700 Con 3 23½
20 23 David Llucià 1700 Con 26
21 28 Miquel Aubeso 1643 La 24½
22 19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 28½
23 27 Josep Alujas 1677 Con 2 26
24 22 Ch.Francia 1700 Con 2 25½
25 24 F. Castellarnau 1700 Co 2 22
26 11 Artur Taltavull II 1829 San 2 20
27 20 Antoni Pérez 1703 Con 1 25½
28 25 Yolanda Vilà 1700 Con 1 21½

Emparellaments setena ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 3 Juanjo Montes 5 5 Carlos Alonso 1
2 14 Antoni Sapiña 4 Carles Pascual 8
3 2 M.Camacho Joan Tort 6
4 9 David Palau 4 Frederic Andreu 4
5 7 M.A.González 3 Andreu Herrerias 12
6 5 Carlos Sáez 3 3 Luis Rastrollo 16
7 17 Guillem Martinez 3 3 Lluis Julbe 15
8 18 Mariano Fernández 3 Javier Romero 13
9 21 Artur Taltavull I 2 David Llucià 23
10 10 Emili López 2 2 Júnia Taltavull 19
11 26 D.Astor 2 2 Ch.Francia 22
12 25 Yolanda Vilà 1 Miquel Aubeso 28
13 27 Josep Alujas 1 1 Antoni Pérez 20

Classificació després de 6 rondes

Rank SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 3 Juanjo Montes 2089 Con 5 25½
2 1 Carlos Alonso 2141 Con 5 25
3 8 Carles Pascual 1896 San 27½
4 2 M.Camacho 2127 Con 27½
5 9 David Palau 1877 Fom 4 24
6 14 Antoni Sapiña 1792 Con 4 21½
7 4 Frederic Andreu 2050 Con 26½
8 6 Joan Tort 1910 Con 25½
9 7 M.A.González 1905 Con 23
10 18 Mariano Fernández 1738 Con 3 26
11 17 Guillem Martinez 1756 Con 3 24½
12 12 Andreu Herrerias 1819 Con 3 22
13 15 Lluis Julbe 1791 Con 3 21½
14 5 Carlos Sáez 1915 Con 3 19½
15 16 Luis Rastrollo 1791 Con 3 18
16 13 Javier Romero 1814 Con 23½
17 23 David Llucià 1700 Con 17
18 19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 23½
19 10 Emili López 1851 Con 2 22
20 21 Artur Taltavull I 1700 Con 2 19½
21 24 F. Castellarnau 1700 Co 2 18½
22 11 Artur Taltavull II 1829 San 2 17½
23 22 Ch.Francia 1700 Con 2 16½
24 26 D.Astor 1692 Ide 2 16
25 28 Miquel Aubeso 1643 La 18
26 20 Antoni Pérez 1703 Con 1 20
27 27 Josep Alujas 1677 Con 1 19½
28 25 Yolanda Vilà 1700 Con 1 17½

Emparellaments sisena ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Carlos Alonso 4 M.Camacho 2
2 8 Carles Pascual 4 David Palau 9
3 18 Mariano Fernández 3 4 Juanjo Montes 3
4 4 Frederic Andreu 3 3 M.A.González 7
5 23 David Llucià 3 Antoni Sapiña 14
6 6 Joan Tort 2 Emili López 10
7 19 Júnia Taltavull 2 2 Carlos Sáez 5
8 11 Artur Taltavull II 2 2 Guillem Martinez 17
9 15 Lluis Julbe 2 2 F. Castellarnau 24
10 16 Luis Rastrollo 2 2 Artur Taltavull I 21
11 13 Javier Romero 1 Josep Alujas 27
12 20 Antoni Pérez 1 1 D.Astor 26
13 22 Ch.Francia 1 1 Yolanda Vilà 25
  28 Miquel Aubeso ½ –  –   Descanso  

Classificació després de 5 rondes

Rank SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 2 M.Camacho 2127 Con 21
2 8 Carles Pascual 1896 San 4 20½
3 3 Juanjo Montes 2089 Con 4 17½
4 1 Carlos Alonso 2141 Con 4 17
5 9 David Palau 1877 Fom 16½
6 18 Mariano Fernández 1738 Con 3 20
7 4 Frederic Andreu 2050 Con 3 19
8 7 M.A.González 1905 Con 3 16½
9 14 Antoni Sapiña 1792 Con 3 15½
10 12 Andreu Herrerias 1819 Con 3 12½
11 6 Joan Tort 1910 Con 17½
12 23 David Llucià 1700 Con 11½
13 17 Guillem Martinez 1756 Con 2 17½
14 15 Lluis Julbe 1791 Con 2 16½
15 24 F. Castellarnau 1700 Co 2 15
16 10 Emili López 1851 Con 2 15
  19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 15
18 5 Carlos Sáez 1915 Con 2 14
19 16 Luis Rastrollo 1791 Con 2 13½
20 11 Artur Taltavull II 1829 San 2 13½
21 21 Artur Taltavull I 1700 Con 2 12
22 13 Javier Romero 1814 Con 17½
23 20 Antoni Pérez 1703 Con 1 15
24 27 Josep Alujas 1677 Con 1 14
25 25 Yolanda Vilà 1700 Con 1 13½
26 22 Ch.Francia 1700 Con 1 12½
  26 D.Astor 1692 Ide 1 12½
28 28 Miquel Aubeso 1643 La ½ 13½

Emparellaments cinquena ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 2 M.Camacho   4 Carles Pascual 8
2 1 Carlos Alonso 3   3 FredericAndreu 4
3 3 Juanjo Montes 3   Joan Tort 6
4 7 M.A.González   Mariano Fernández 18
5 9 David Palau   2 Lluis Julbe 15
6 12 Andreu Herrerias 2   2 Guillem Martinez 17
7 14 Antoni Sapiña 2   2 Júnia Taltavull 19
8 23 David Llucià   2 F. Castellarnau 24
9 13 Javier Romero   1 Artur Taltavull II 11
10 26 D.Astor 1   1 Carlos Sáez 5
11 16 Luis Rastrollo 1   1 Josep Alujas 27
12 21 Artur Taltavull I 1   1 Antoni Pérez 20
13 28 Miquel Aubeso ½   0 Ch.Francia 22
  25 Yolanda Vilà 0     Descanso  

Classificació després de 4 rondes

Rank SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 8 Carles Pascual 1896 San 4 13½
2 2 M.Camacho 2127 Con 13
3 3 Juanjo Montes 2089 Con 3 14½
4 1 Carlos Alonso 2141 Con 3 12½
5 4 FredericAndreu 2050 Con 3 11½
6 18 Mariano Fernández 1738 Con 13½
7 7 M.A.González 1905 Con 12
8 9 David Palau 1877 Fom 11½
9 6 Joan Tort 1910 Con 10
10 14 Antoni Sapiña 1792 Con 2 11½
11 12 Andreu Herrerias 1819 Con 2 11
12 17 Guillem Martinez 1756 Con 2 10½
13 15 Lluis Julbe 1791 Con 2 10
14 19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 9
15 24 F. Castellarnau 1700 Co 2 9
16 10 Emili López 1851 Con 2 4
17 13 Javier Romero 1814 Con 11½
18 23 David Llucià 1700 Con
19 20 Antoni Pérez 1703 Con 1 11
20 27 Josep Alujas 1677 Con 1 10½
21 16 Luis Rastrollo 1791 Con 1 10
22 5 Carlos Sáez 1915 Con 1 10
23 11 Artur Taltavull II 1829 San 1 9
24 21 Artur Taltavull I 1700 Con 1 9
25 26 D.Astor 1692 Ide 1 8
26 28 Miquel Aubeso 1643 La ½
27 25 Yolanda Vilà 1700 Con 0 10½
28 22 Ch.Francia 1700 Con 0 10

Emparellaments quarta ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 8 Carles Pascual 3 3 Juanjo Montes 3
2 2 M.Camacho 2 Andreu Herrerias 12
3 4 FredericAndreu 2 Mariano Fernández 18
4 19 Júnia Taltavull 2 2 Carlos Alonso 1
5 6 Joan Tort 2 2 David Palau 9
6 5 Carlos Sáez 1 M.A.González 7
7 17 Guillem Martinez 1 Javier Romero 13
8 20 Antoni Pérez 1 1 Antoni Sapiña 14
9 15 Lluis Julbe 1 1 Artur Taltavull I 21
10 24 F. Castellarnau 1 1 Luis Rastrollo 16
11 25 Yolanda Vilà 0 ½ David Llucià 23
12 28 Miquel Aubeso ½ 0 D.Astor 26
13 22 Ch.Francia 0 0 Artur Taltavull II 11
  27 Josep Alujas 0 –  –   Descanso  

Classificació després de 3 rondes

Rank SNo. Nombre Elo FED Pts BUC
1 3 Juanjo Montes 2089 Con 3
2 8 Carles Pascual 1896 San 3 8
3 2 M.Camacho 2127 Con
  18 Mariano Fernández 1738 Con
5 4 FredericAndreu 2050 Con 2
6 1 Carlos Alonso 2141 Con 2
7 9 David Palau 1877 Fom 2
8 12 Andreu Herrerias 1819 Con 2 6
9 6 Joan Tort 1910 Con 2
10 19 Júnia Taltavull 1733 Con 2 4
11 10 Emili López 1851 Con 2 4
12 7 M.A.González 1905 Con 8
13 17 Guillem Martinez 1756 Con 6
14 14 Antoni Sapiña 1792 Con 1 7
15 15 Lluis Julbe 1791 Con 1 7
16 13 Javier Romero 1814 Con 1
17 5 Carlos Sáez 1915 Con 1
18 20 Antoni Pérez 1703 Con 1
19 16 Luis Rastrollo 1791 Con 1 6
20 24 F. Castellarnau 1700 Co 1
21 21 Artur Taltavull I 1700 Con 1 5
22 28 Miquel Aubeso 1643 La ½

Emparellaments tercera ronda

Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 18 Mariano Fernández 2   2 M.Camacho 2
2 3 Juanjo Montes 2   2 FredericAndreu 4
3 7 M.A.González   2 Carlos Pascual 8
4 1 Carlos Alonso 1   Guillem Martinez 17
5 14 Antoni Sapiña 1   1 Joan Tort 6
6 9 David Palau 1   1 Javier Romero 13
7 16 Luis Rastrollo 1   1 Emili López 10
8 12 Andreu Herrerias 1   1 Lluis Julbe 15
9 22 Ch.Francia 0   1 Júnia Taltavull 19
10 25 Yolanda Vilà 0   0 Antoni Pérez 20
11 26 D.Astor 0   0 Artur Taltavull I 21
12 23 David Llucià 0   0 Miquel Aubeso 28
13 27 Josep Alujas 0   0 F. Castellarnau 24

Emparellaments segona ronda

Ronda 2              
                 
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.  
1 8 Carlos Pascual 1   1 Carlos Alonso 1  
2 2 M.Camacho 1   1 David Palau 9  
3 10 Emili López 1   1 Juanjo Montes 3  
4 4 FredericAndreu 1   1 Andreu Herrerias 12  
5 17 Guillem Martinez 1   1 M.A.González 7  
6 11 Artur Taltavull II 0   1 Mariano Fernández 18  
7 21 Artur Taltavull I 0   0 Carlos Sáez 5  
8 6 Joan Tort 0   0 Ch.Francia 22  
9 13 Javier Romero 0   0 David Llucià 23  
10 24 F. Castellarnau 0   0 Antoni Sapiña 14  
11 15 Lluis Julbe 0   0 Yolanda Vilà 25  
12 27 Miquel Aubeso 0   0 Luis Rastrollo 16  
13 19 Júnia Taltavull 0   0 D.Astor 26